Group Recycling

Group Recycling

GroupRecycling, çevre bilinci ve dünya kaynaklarının verimli kullanımı amacıyla 2018 yılında geri dönüşüm faaliyetlerine başlamıştır. Bu doğrultuda İstanbul, Şekerpınar lokasyonunda hizmete aldığı fabrikasıyla tüm ulusal ve uluslararası mevzuata uygun yetkinlik belgelerini edinerek elektronik ve elektrikli eşyaların hurda alımlarına başlamıştır. “Temiz Çevre, Sağlıklı Yaşam.” misyonuyla yola çıkan Group Recycling, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla geri kazanım süreçlerini hassas olarak yürütmekte, ülke ve dünya ekonomisine katma değer sağlayarak geri dönüşüm çözümleri sunmaya devam etmektedir.

Hedeflerimiz

Group Recycling Türkiye’de kamu ve bireysel tüketicilerin çevre bilinç duyarlılığını arttırmayı amaçlamakta, hızlı tüketilen dünya kaynaklarının geri kazanımında aktif ve global bir rol üstlenmeyi hedeflemektedir.  Bu doğrultuda yurt çapında hem istihdama katkı sağlıyor, ve dünyada bozulmakta olan ekolojik dengenin nötr hale getirilmesinde etkin bir görev üstlenerek, “Kirlettiğin Kadar Öde” yaklaşımı ile geri dönüşüm faaliyetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz.

Geri dönüşümü yapılan ürünler

Veri imhası. (Adliyelerde, sağlık kuruluşlarında, vergi dairelerinde, kısaca kişisel verilerin saklı tutulduğu tüm kamu kuruluşlarında oluşan matbu evrakların, arşiv ömrü ya da raf ömrü tamamlandığında imha sürecine girer. Group Recycling bu aşamada devreye girerek imha işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştirir.

Kağıt imhası yve/veya verilerin saklandığı medyaların imhası.

Televizyon
Bilgisayar
Buzdolabı
Çamaşır Makinası
Klima
Yazıcı
Mp3 çalar
Dvd player
Ses sistemleri
Küçük ev Aletleri
Elektrikli ev eşyaları
otomatlar
Spor aletleri
Aydınlatma Ekipmanları
X